Zaterdag 12 oktober heeft de Mahjonggroep De Rode Draak Twente haar 19e toernooi gehouden in het Denksportcentrum te Hengelo.

Er hadden zich in totaal 80 personen ingeschreven. Dit waren 32 personen die recreatie speelden en 48 personen die voor de competitie punten gingen.

Na een welkoms woord van onze voorzitter Jan Ketzer en een slag op de grote gong , gingen de spelers aan het Mahjongen voor de 1e ronde.

Voor de laatste aanvang gaf de voorzitter weer de gongslag. Waarna hij na 1.5 uur de laatste gong gaf voor het einde van het toernooi.

5 seconden voor de gongslag van het einde van ronde 1 ging de extra prijs voor de RODE DRAAK hand eruit. ( alleen maar tekens en een pung van rode draak). Deze extra prijs is gewonnen door de recreant ANJA OORSOUW.

Iets later dan gepland werd de uitslag medegedeeld aan de spelers die waren blijven zitten.  Al met al kunnen we terug kijken op een geslaagde dag en een geslaagde Mahjong wedstrijd.

Stand en Eindstand Recreanten:

Ronde 1.

NaamTafelpunten ronde 1Wedstrijdpunten ronde 1
Ieneke Marsidi4201
Christien van Beek480
Hetty Buursink458
Anja Oorsouw445
Erik Rietman430
Jessica Heyliger4101
Jan Hagman4131
Stella Micola von Furstenrecht254
Ada Ketzer223
Frank van Engelen214
Bert van Essen22
Leny Schaaders2-13
Ans Dalhuisen238
Susanne Danoesastro1.51
Joke van Veghel1.51
Mattheu Oorsouw1.5-54
Luuk van Balkum1.5-54
Marian de Kruijff-Rietveld122
Jose Hoogland1-13
Suzan Vissering1-36
Geertje van Delft1-37
Carol Zeewald1-74
Liesbeth Boskamp1-13
Helmut de Kruijff1113
Annet Beaumont0-51
Robert Bodde0-69
Loes Heeze-Soetekouw0-47
Will Mardjan0-75
Yvonne Kuipers0-83
Marleen Beunk0-93
Mieke W.0-93
Ger Vos0-109

Ronde 2.

NaamTafelpunten ronde 2Wedstrijdpunten ronde 2
Annet Beaumont478
Will Mardjan458
Susanne Danoesastro442
Yvonne Kuipers438
Geertje van Delft4134
Joke van Veghel430
Leny Schaaders4134
Erik Rietman4297
Marian de Kruijff-Rietveld232
Loes Heeze-Soetekouw260
Frank van Engelen229
Stella Micola von Furstenrecht260
Marleen Beunk29
Robert Bodde210
Bert van Essen2-10
Jose Hoogland2-57
Suzan Vissering1-6
Jan Hagman16
Luuk van Balkum1-25
Christien van Beek1-27
Liesbeth Boskamp1-53
Hetty Buursink1-54
Ans Dalhuisen13
Mattheu Oorsouw1-86
Jessica Heyliger0-43
Ada Ketzer0-46
Helmut de Kruijff0-70
Carol Zeewald0-76
Mieke W.0--61
Ger Vos0-101
Anja Oorsouw0-154
Ieneke Marsidi0-167

Ronde 3.

NaamTafelpunten ronde 3Wedstrijdpunten ronde 3
Carol Zeewald4127
Ieneke Marsidi461
Mattheu Oorsouw4236
Marleen Beunk4181
Suzan Vissering475
Leny Schaaders4141
Erik Rietman473
Ada Ketzer437
Helmut de Kruijff236
Joke van Veghel240
Jan Hagman237
Ans Dalhuisen2-24
Yvonne Kuipers264
Geertje van Delft224
Hetty Buursink257
Annet Beaumont253
Mieke W.111
Marian de Kruijff-Rietveld1-59
Jose Hoogland121
Frank van Engelen1-92
Ger Vos1-31
Jessica Heyliger1-15
Susanne Danoesastro1-87
Liesbeth Boskamp1-101
Luuk van Balkum0-160
Loes Heeze-Soetekouw0-94
Robert Bodde0-87
Bert van Essen0-117
Will Mardjan0-93
Anja Oorsouw0-72
Stella Micola von Furstenrecht0-122
Christien van Beek0-120

Ronde 4.

NaamTafelpunten ronde 4Wedstrijdpunten ronde 4
Geertje van Delft4156
Suzan Vissering472
Robert Bodde4116
Jessica Heyliger4164
Yvonne Kuipers449
Jose Hoogland4225
Ieneke Marsidi430
Marian de Kruijff-Rietveld458
Anja Oorsouw229
Loes Heeze-Soetekouw212
Stella Micola von Furstenrecht245
Ger Vos2-50
Bert van Essen2-39
Ada Ketzer237
Susanne Danoesastro218
Joke van Veghel28
Will Mardjan1-103
Hetty Buursink1-32
Marleen Beunk1-49
Ans Dalhuisen1-18
Helmut de Kruijff1-30
Leny Schaaders1-14
Carol Zeewald1-53
Mieke W.0.5--57
Mattheu Oorsouw0.5-57
Luuk van Balkum0-64
Liesbeth Boskamp0-130
Frank van Engelen0-38
Annet Beaumont0-83
Jan Hagman0-34
Erik Rietman0-112
Christien van Beek0-56

Eindstand.

NaamTotaal Tafelpunten Totaal WedstrijdpuntenPlaats
Erik Rietman122881
Ieneke Marsidi121252
Geertje van Delft112773
Leny Schaaders112484
Suzan Vissering101055
Yvonne Kuipers10686
Joke van Veghel9.5797
Jessica Heyliger92078
Suanne Danoesastro8.5-269
Jose Hoogland817610
Marian de Kruijff-Rietveld85311
Ada Ketzer85112
Hetty Buursink82913
Jan Hagman714014
Helmut de Kruijff74915
Marleen Beunk74816
Mattheu Oorsouw73917
Stella Micola von Furstenrecht63718
Ans Dalhuisen6-119
Annet Beaumont6-320
Robert Bodde6-3021
Carol Zeewald6-7622
Anja Oorsouw6-15223
Bert van Essen6--16424
Frank van Engelen5-8725
Christien van Beek5-12326
Will Mardjan5-21327
Loes Heeze-Soetekouw4-6928
Ger Vos3-29129
Liesbeth Boskamp3-29730
Luuk van Balkum2.5-30331
Mieke W.1.5-20032

Stand en Eindstand Competitie spelers:

Ronde 1.

NaamTafelpunten ronde 1Wedstrijdpunten ronde 1
Dewi Satriasaputra4177
Ingrid Broeder499
Oscar van den Nieuwendijk4137
Marianne Croeze455
Yvonne Heemskerk4110
Marjan van den Nieuwendijk4138
Chris Janssen414
Nicole Haasbroek486
Ivanka sonderman4137
Gert van der Vegt4188
Anton Kosters4140
Desiree Heemskerk4180
Neil Corne270
Dimphy van Grinsven272
Gerda van Oorschot210
Nino Aringaneng2-16
Harry Kal2-7
Piet Scholte2-52
Berry Heijn2-14
Zeger de Jong226
Aty de Groot212
Annie Hagman284
Janco Onnink224
Diana Westdijk218
Eugenie Teunissen17
Annemieke Hesselink1-56
Eveline Broers1-53
Cees van den Brink1-9
Jaap Croeze1-62
Leni Janssen1-58
Sonja Meulendijk1-9
Anneke Keyl1-40
Rick van der Linden1-61
Jeroen Meijer1-46
Annet Kitslaar1-51
Andre Rijnders0.5-36
Will Meijer - Kal0.5-36
Ton Rijnders0-72
Martha Pasterkamp0-17
Gertjan Davies0-108
Mirjam van Muijen0-77
Eric van Balkum0-142
Yvonne van der Heide0-81
Janine Scholtemeijer0-66
Marjon van der Poel0-52
Ans Hoogland0216
Jan Warbout0-211
Jacklien Pilgram0-146

Ronde 2.

NaamTafelpunten ronde 2Wedstrijdpunten ronde 2
Desiree Heemskerk4230
Ingrid Broeder487
Chris Janssen442
Ans Hoogland4171
Oscar van den Nieuwendijk496
Rick van der Linden4229
Harry Kal4125
Diana Westdijk4139
Yvonne Heemskerk4151
Jaap Croeze4138
Ton Rijnders4163
Gerda van Oorschot4153
Zeger de Jong2-36
Eveline Broers241
Gert van der Vegt2-4
Aty de Groot2113
Marjan van den Nieuwendijk227
Janco Onnink2-14
Janine Scholtemeijer2127
Cees van den Brink245
Eric van Balkum266
Dimphy van Grinsven2126
Jacklien Pilgram212
Andre Rijnders2-24
Marjon van der Poel1-57
Ivanka sonderman1-67
Marianne Croeze1-166
Neil Corne1-66
Martha Pasterkamp1-62
Leni Janssen1-117
Eugenie Teunissen1-38
Anneke Keyl1-16
Jeroen Meijer1-107
Sonja Meulendijk1-43
Annet Kitslaar1-40
Mirjam van Muijen1-51
Annie Hagman0-189
Nicole Haasbroek0-145
Gertjan Davies0-83
Annemieke Hesselink0-159
Nino Aringaneng0-159
Dewi Satriasaputra0-155
Anton Kosters0-119
Yvonne van der Heide0-73
Berry Heijn0-75
Will Meijer - Kal0-84
Jan Warbout0-126
Piet Scholte0-67

Ronde 3.

NaamTafelpunten ronde 3Wedstrijdpunten ronde 3
Janine Scholtemeijer492
Ingrid Broeder4140
Zeger de Jong4107
Martha Pasterkamp4174
Yvonne van der Heide478
Marianne Croeze453
Berry Heijn4153
Desiree Heemskerk492
Aty de Groot4120
Eveline Broers4278
Diana Westdijk4182
Dewi Satriasaputra4199
Janco Onnink221
Gerda van Oorschot264
Cees van den Brink2-3
Annie Hagman252
Annemieke Hesselink242
Marjan van den Nieuwendijk2-46
Anton Kosters211
Rick van der Linden226
Nicole Haasbroek249
Oscar van den Nieuwendijk2-11
Sonja Meulendijk2-22
Mirjam van Muijen2-22
Chris Janssen1-30
Gert van der Vegt1-29
Piet Scholte1-30
Marjon van der Poel1-81
Ans Hoogland1-27
Jan Warbout112
Harry Kal1-78
Jaap Croeze1-52
Will Meijer - Kal1-34
Eric van Balkum1-59
Anneke Keyl1-5
Leni Janssen1-50
Andre Rijnders0-98
Jacklien Pilgram0-114
Eugenie Teunissen0-55
Dimphy van Grinsven0-92
Nino Aringaneng0-55
Jeroen Meijer0-229
Neil Corne0-157
Annet Kitslaar0-130
Ivanka sonderman0-139
Ton Rijnders0-66
Yvonne Heemskerk0-117
Gertjan Davies0-114

Ronde 4.

NaamTafelpunten ronde 4Wedstrijdpunten ronde 4
Piet Scholte471
Ingrid Broeder4162
Diana Westdijk493
Chris Janssen4179
Zeger de Jong4182
Annemieke Hesselink4101
Rick van der Linden4335
Harry Kal4193
Annie Hagman410
Berry Heijn4192
Ton Rijnders4180
Cees van den Brink4209
Desiree Heemskerk2136
Marjan van den Nieuwendijk20
Janine Scholtemeijer26
Anton Kosters225
Marianne Croeze219
Oscar van den Nieuwendijk231
Yvonne Heemskerk2-6
Yvonne van der Heide272
Eveline Broers2-46
Mirjam van Muijen2-42
Eric van Balkum2-85
Jacklien Pilgram2-5
Gerda van Oorschot1-23
Ans Hoogland1-60
Jaap Croeze1-17
Sonja Meulendijk1-62
Gert van der Vegt1-67
Jeroen Meijer1-61
Neil Corne1-51
Dewi Satriasaputra1-62
Leni Janssen1-117
Eugenie Teunissen1-67
Nino Aringaneng1-4
Ivanka sonderman1-25
Aty de Groot0-195
Janco Onnink0-6
Nicole Haasbroek0-133
Anneke Keyl0-117
Dimphy van Grinsven0-71
Gertjan Davies0-125
Andre Rijnders0-85
Annet Kitslaar0-124
Marjon van der Poel0-248
Will Meijer - Kal0-93
Jan Warbout0-167
Martha Pasterkamp0-42

Eindstand.

NaamTotaal TafelpuntenTotaal WedstrijdpuntenPlaats
Ingrid Broeder164881
Desiree Heemskerk146382
Diana Westdijk144323
Chris Janssen132054
Zeger de Jong122795
Oscar van den Nieuwendijk122536
Rick van der Linden115297
Harry Kal112338
Marianne Croeze11-399
Berry Heijn1025610
Yvonne Heemskerk1013811
Marjan van den Nieuwendijk1011912
Cees van den Brink924213
Eveline Broers922014
Gerda van Oorschot920415
Dewi Satriasaputra915916
Ton Rijnders820517
Janine Scholtemeijer815918
Gert van der Vegt88819
Anton Kosters85720
Aty de Groot85021
Annie Hagman8-4322
Jaap Croeze7723
Annemieke Hesselink7-7224
Piet Scholte7-7825
Janco Onnink62526
Yvonne van der Heide6-427
Ivanka sonderman6-9428
Ans Hoogland6-13229
Nicole Haasbroek6-14330
Martha Pasterkamp55331
Sonja Meulendijk5-13632
Mirjam van Muijen5-19233
Eric van Balkum5-22034
Dimphy van Grinsven43535
Neil Corne4-20436
Jacklien Pilgram4-25337
Leni Janssen4-34238
Eugenie Teunissen3-15339
Anneke Keyl3-17840
Nino Aringaneng3-23441
Jeroen Meijer3-44342
Andre Rijnders2.5-24343
Annet Kitslaar2-34544
Marjon van der Poel2-43846
Will Meijer - Kal1.5-24746
Jan Warbout1-49247
Gertjan Davies0-43048
Rode Draak Twente toernooi 2013

Rode Draak Twente toernooi 2013